slideshow-word
slideshow-gfx slideshow-gfx slideshow-gfx slideshow-gfx slideshow-gfx slideshow-gfx
Kontakt

Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych "BROSTER"
M.Brodecki & M.Stec Spółka Jawna
ul. Łączna 5, 88-160 Janikowo
NIP: 557 000 93 48, REGON: 090480033
NIP EU: PL 5570009348 

Kontakt:

Dział usług: +48 (52) 35 13 623 lub email: biuro@broster.pl

Hurtownia Budowlana: +48 (52) 35 82 231 lub email: hurtownia@broster.pl
Manager: Marcin Szczutkowski, tel.+48 601 204 639 lub email: szczutkowski@broster.pl

Centrum Ogrodnicze i Instalacyjne: +48 530 400 004 lub email: centrum@broster.pl 
Manager: Paweł Brzeziński, tel.+48 603 058 061 lub email: p.brzezinski@broster.pl 

Fax: +48 (52) 35 31 623 

Dział Przygotowania i Realizacji Inwestycji:

inż. Patrycja Stec-Brzezińska: kom. +48 695 158 844 lub email: patrycja.stec@broster.pl
Arkadiusz Stec: kom. +48 609 303 907 lub e-mail: arek.stec@broster.pl

Zarząd:

M. Brodecki - brodecki@broster.pl
M. Stec - stec@broster.pl

 

* Przedstawiciele handlowi proszeni są o kontakt wyłącznie
  poprzez dział handlowy.

nasi klienci